Ringerike Pistolklubb
Postboks 1093
3503 Hønefoss
Telefon: 00000000
Epost: sekretaer@ringerikepistolklubb.no
Hjemmeside: http://www.ringerikepistolklubb.no

Stevne: 1F Finfelt
Dato/tid: 18.04.2019 1000
Stevnenummer: 326324
Bane: Buttentjern
Stevneleder: Anders Gunbjørnsen
Dommer(e): Geir Kåre Flo, Richard Aaserud, Bjørn Johan Mariboe, Frank Lien
Startkontingent: 60,00
Maks poengsum: 80
Premieandel: 0,00
Til bestemann: 0,00
Mesterskap:
Deltakere: 23

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Bjørn Johan Mariboe M Ringerike Pistolklubb 9 12 10 9 8 11 9 12 0 0 15 80 - G 0*
2 Jan Aage Ruud M Ski Pistolklubb 9 12 10 9 8 11 9 12 0 0 11 80 - G 0
3 Martin Johnsrud M Modum PK 9 12 10 7 8 11 9 12 0 0 16 78 - G 0
4 Steffen Johannes Bjertnes M Ringerike Pistolklubb 9 12 10 8 6 11 9 12 0 0 13 77 - S 0
5 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 9 12 8 7 8 11 9 12 0 0 12 76 - S 0
6 Kjetil Olsen M Modum PK 9 12 10 6 7 11 9 12 0 0 11 76 - S 0
7 Nils Oddvar Midtun M Ringerike Pistolklubb 9 12 8 7 7 11 9 12 0 0 8 75 - S 0
8 Per A. Kulbraaten M Lillestrøm & Omegn PK 9 11 9 8 6 11 8 12 0 0 14 74 - S 0
9 Iver Helge Løvhaug Hadeland Sportsskyttere 9 12 9 9 8 11 7 8 0 0 11 73 - S 0
10 Frank Lien M Ringerike Pistolklubb 9 10 10 8 7 11 5 12 0 0 16 72 - S 0
11 Gjermund Nygårdseter M Kongsvinger Sportskyttere 9 10 9 7 8 11 6 11 0 0 3 71 - S 0
12 Steinar Frydenlund M Modum PK 9 10 10 7 6 7 9 11 0 0 12 69 - S 0
13 Hans Brataas M Mysen PL 9 8 8 9 6 9 2 12 0 0 10 63 - B 0
14 Geir Kåre Flo Ringerike Pistolklubb 8 10 7 4 6 11 5 12 0 0 8 63 - B 0
15 Morten Høisveen M Hadeland Sportsskyttere 6 10 10 7 7 7 8 6 0 0 6 61 - B 0
16 Arne O. Heggedal M Nedre Eiker Pistolklubb 9 10 8 4 7 7 5 3 0 0 4 53 - 0
17 Thomas Thune M Hadeland Sportsskyttere 6 10 9 6 6 6 0 8 0 0 7 51 - 0
18 Raymond Aanrud M Modum PK 7 4 8 5 5 4 7 10 0 0 7 50 - 0
19 Kasper Henaug M Ringerike Pistolklubb 8 6 9 6 6 8 3 4 0 0 5 50 - 0
20 Jon Ivar Sjåberg M Lillestrøm & Omegn PK 5 6 6 5 6 8 3 8 0 0 5 47 - 0
21 Bjørn Myhrer M Ringerike Pistolklubb 7 6 7 5 5 9 0 8 0 0 3 47 - 0
22 Dag Ståle Strømstad M Kongsvinger Sportskyttere 9 6 8 6 0 4 7 6 0 0 6 46 - 0
23 Knut Erik Berget M Nesbyen PK 8 4 10 4 6 6 2 6 0 0 3 46 - 0



Stevne: 1F Finfelt
Dato/tid: 18.04.2019 1100
Maks poengsum: 80
Deltakere: 10
Startkontingent: 60,00
Premieandel: 0,00
Til bestemann: 0,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Bjørn Johan Mariboe M Ringerike Pistolklubb 9 12 10 7 6 11 9 12 0 0 10 76 - G 0*
2 Per A. Kulbraaten M Lillestrøm & Omegn PK 9 10 8 6 8 11 7 11 0 0 12 70 - S 0
3 Steffen Johannes Bjertnes M Ringerike Pistolklubb 9 12 10 5 7 9 8 10 0 0 9 70 - S 0
4 Hans Brataas M Mysen PL 9 11 10 7 6 9 4 10 0 0 7 66 - S 0
5 Gjermund Nygårdseter M Kongsvinger Sportskyttere 9 8 9 6 5 10 9 9 0 0 4 65 - S 0
6 Morten Høisveen M Hadeland Sportsskyttere 6 8 10 7 5 7 7 10 0 0 4 60 - B 0
7 Geir Kåre Flo Ringerike Pistolklubb 8 10 9 2 8 11 0 10 0 0 4 58 - B 0
8 Bjørn Myhrer M Ringerike Pistolklubb 8 2 9 5 8 9 7 6 0 0 4 54 - 0
9 Dag Ståle Strømstad M Kongsvinger Sportskyttere 9 6 8 4 8 9 5 4 0 0 5 53 - 0
10 Kasper Henaug M Ringerike Pistolklubb 6 6 7 0 8 7 5 9 0 0 2 48 - 0



Stevne: 1F Finfelt
Dato/tid: 18.04.2019 0900
Maks poengsum: 80
Deltakere: 47
Startkontingent: 60,00
Premieandel: 0,00
Til bestemann: 0,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Bjørn Johan Mariboe M Ringerike Pistolklubb 9 12 10 9 8 11 7 12 0 0 12 78 - G 0*
2 Frank Lien M Ringerike Pistolklubb 9 10 10 9 8 11 8 12 0 0 6 77 - G 0
3 Anders Gunbjørnsen Ringerike Pistolklubb 9 12 10 8 6 10 9 12 0 0 12 76 - G 0
4 Kjetil Olsen M Modum PK 9 10 10 7 8 11 9 12 0 0 11 76 - G 0
5 Jan Aage Ruud M Ski Pistolklubb 9 12 9 7 6 11 9 12 0 0 13 75 - S 0
6 Svein Nesje Oslo PK 9 12 8 9 7 11 9 10 0 0 6 75 - S 0
7 Steffen Johannes Bjertnes M Ringerike Pistolklubb 9 12 10 7 8 10 8 9 0 0 10 73 - S 0
8 Martin Johnsrud M Modum PK 9 10 9 9 7 11 8 10 0 0 9 73 - S 0
9 Steinar Frydenlund M Modum PK 5 12 8 7 7 11 9 12 0 0 9 71 - S 0
10 Per A. Kulbraaten M Lillestrøm & Omegn PK 9 10 8 8 8 10 9 8 0 0 12 70 - S 0
11 Iver Helge Løvhaug Hadeland Sportsskyttere 9 11 8 5 8 11 8 10 0 0 9 70 - S 0
12 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 9 10 10 6 8 9 5 12 0 0 11 69 - S 0
13 Kjetil Engedalen M Nedre Eiker Pistolklubb 9 8 10 8 8 7 7 12 0 0 8 69 - S 0
14 Iver Jørve M Ringerike Pistolklubb 9 8 10 9 8 2 9 12 0 0 5 67 - S 0
15 Morten Høisveen M Hadeland Sportsskyttere 6 8 8 8 6 11 9 10 0 0 6 66 - B 0
16 Nils Oddvar Midtun M Ringerike Pistolklubb 8 12 8 0 8 8 9 12 0 0 7 65 - B 0
17 Thomas Thune M Hadeland Sportsskyttere 8 6 10 6 7 9 7 12 0 0 6 65 - B 0
18 Jan Olav Skinstad M Gjøvik Pistolklubb 9 12 10 0 8 7 9 8 0 0 8 63 - B 0
19 Ragna Kyrkjebø K Oslo PK 9 11 6 5 5 9 8 10 0 0 5 63 - B 0
20 Stian Bjørkelo M Lillestrøm & Omegn PK 6 10 10 5 6 6 9 10 0 0 7 62 - B 0
21 Sebastian Lyngra M Ringerike Pistolklubb 6 7 7 5 6 10 9 10 0 0 9 60 - B 0
22 Kjell Holestøl Norske Officerers Pistolklubb 9 6 10 7 8 7 6 6 0 0 2 59 - B 0
23 Endre Holmen M Nedre Eiker Pistolklubb 9 10 5 5 7 8 7 7 0 0 3 58 - 0
24 Gjermund Nygårdseter M Kongsvinger Sportskyttere 9 6 9 6 8 6 9 4 0 0 7 57 - 0
25 Geir Kåre Flo Ringerike Pistolklubb 8 9 5 6 6 10 5 8 0 0 5 57 - 0
26 Jon Ivar Sjåberg M Lillestrøm & Omegn PK 7 6 8 6 7 8 6 8 0 0 7 56 - 0
27 Per Arne Selnes M Asker Skyteklubb 4 10 6 6 6 8 7 8 0 0 10 55 - 0
28 Roar H. Bøhmer Hadeland Sportsskyttere 9 8 5 6 7 9 5 6 0 0 5 55 - 0
29 Rune Finstad M OKTS - Oslo Kom. 5 6 10 6 6 10 5 6 0 0 4 54 - 0
30 Hans Brataas M Mysen PL 8 6 7 9 8 4 3 8 0 0 10 53 - 0
31 Anders Kristiansen M Losby Viltmål og Pistolklubb 8 6 2 7 7 7 9 7 0 0 5 53 - 0
32 Jon Eriksrød M Hadeland Sportsskyttere 8 6 6 6 8 6 2 10 0 0 7 52 - 0
33 Helge Atle Rønningsen M OKTS - Oslo Kom. 9 7 8 4 4 7 9 4 0 0 3 52 - 0
34 Bjørn Myhrer M Ringerike Pistolklubb 5 10 7 6 6 4 7 6 0 0 6 51 - 0
35 Kåre Andersen Ringerike Pistolklubb 6 5 8 4 6 7 7 7 0 0 3 50 - 0
36 David Andersen M Ringerike Pistolklubb 6 6 4 2 4 11 8 8 0 0 4 49 - 0
37 Dag Ståle Strømstad M Kongsvinger Sportskyttere 8 6 4 5 5 8 6 4 0 0 5 46 - 0
38 Rune Austbø M Hadeland Sportsskyttere 4 8 5 5 4 9 4 6 0 0 45 - 0
39 Hanne Bjørnrud K Ringerike Pistolklubb 5 5 4 9 6 3 4 8 0 0 6 44 - 0
40 Raymond Aanrud M Modum PK 7 5 9 6 4 6 3 4 0 0 5 44 - 0
41 Arne O. Heggedal M Nedre Eiker Pistolklubb 6 0 7 3 5 8 5 8 0 0 4 42 - 0
42 Åse Jørve U16 Ringerike Pistolklubb 9 8 3 2 6 5 3 5 0 0 3 41 - 0
43 Ole Magnus Skog Hadeland Sportsskyttere 6 6 5 3 6 5 2 6 0 0 4 39 - 0
44 Knut Erik Berget M Nesbyen PK 2 0 4 3 4 4 8 9 0 0 5 34 - 0
45 Kasper Henaug M Ringerike Pistolklubb 8 6 4 2 5 3 3 3 0 0 1 34 - 0
46 Simon Eidsvåg M Ringerike Pistolklubb 0 4 0 2 0 2 2 2 0 0 1 12 - 0
47 Egil Wilhelmsen M Ringerike Pistolklubb 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 - 0



Stevne: 1G Grovfelt
Dato/tid: 18.04.2019 1000
Maks poengsum: 80
Deltakere: 14
Startkontingent: 60,00
Premieandel: 0,00
Til bestemann: 0,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Frank Lien M Ringerike Pistolklubb 9 12 10 8 8 11 9 12 0 0 18 79 - G 0*
2 Rune Finstad M OKTS - Oslo Kom. 9 12 10 8 7 7 8 12 0 0 14 73 - S 0
3 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 9 12 10 6 8 9 7 10 0 0 10 71 - S 0
4 Svein Nesje Oslo PK 6 8 10 9 5 9 9 10 0 0 6 66 - B 0
5 Kjetil Fuglesang Olsen M Modum PK 9 10 8 4 6 11 8 8 0 0 3 64 - B 0
6 Bjørn Johan Mariboe M Ringerike Pistolklubb 9 10 2 7 8 9 5 12 0 0 11 62 - B 0
7 Hans Brataas M Mysen PL 9 6 8 6 8 11 6 8 0 0 5 62 - B 0
8 Geir Kåre Flo Ringerike Pistolklubb 9 10 10 5 6 7 6 8 0 0 5 61 - B 0
9 Yngve Kristiansen M Lillestrøm & Omegn PK 9 8 5 6 5 9 7 9 0 0 6 58 - 0
10 Ole R. Paulsen M Bærum Pistolklubb 8 6 8 6 7 8 4 8 0 0 8 55 - 0
11 Per Øyvind Amundsen M Kongsvinger Sportskyttere 5 9 10 4 5 7 6 8 0 0 6 54 - 0
12 Glenn Eirik Hansen M Ringerike Pistolklubb 9 10 6 3 6 7 6 5 0 0 3 52 - 0
13 Steffen Johannes Bjertnes M Ringerike Pistolklubb DNF 8 12 10 8 8 0 0 0 0 0 7 46 - 0
14 Egil Wilhelmsen M Ringerike Pistolklubb 6 6 4 2 6 6 2 4 0 0 3 36 - 0



Stevne: 1G Grovfelt
Dato/tid: 18.04.2019 1100
Maks poengsum: 80
Deltakere: 9
Startkontingent: 60,00
Premieandel: 0,00
Til bestemann: 0,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Frank Lien M Ringerike Pistolklubb 9 12 10 9 8 11 9 12 0 0 19 80 - G 0*
2 Steffen Johannes Bjertnes M Ringerike Pistolklubb 9 10 9 6 6 11 8 12 0 0 15 71 - S 0
3 Geir Kåre Flo Ringerike Pistolklubb 9 8 8 6 6 6 9 12 0 0 8 64 - B 0
4 Bjørn Johan Mariboe M Ringerike Pistolklubb 9 4 10 7 8 6 7 12 0 0 11 63 - B 0
5 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 9 8 8 7 5 11 7 8 0 0 6 63 - B 0
6 Hans Brataas M Mysen PL 9 6 6 6 6 9 6 12 0 0 7 60 - B 0
7 Svein Nesje Oslo PK 8 10 8 3 6 7 5 10 0 0 5 57 - 0
8 Glenn Eirik Hansen M Ringerike Pistolklubb 9 4 5 3 5 7 5 8 0 0 2 46 - 0
9 Egil Wilhelmsen M Ringerike Pistolklubb 7 2 8 3 5 4 6 4 0 0 2 39 - 0



Stevne: 1G Grovfelt
Dato/tid: 18.04.2019 0900
Maks poengsum: 80
Deltakere: 16
Startkontingent: 60,00
Premieandel: 0,00
Til bestemann: 0,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Frank Lien M Ringerike Pistolklubb 9 12 10 9 8 11 9 12 0 0 20 80 - G 0*
2 Steffen Johannes Bjertnes M Ringerike Pistolklubb 9 10 6 8 7 10 9 12 0 0 6 71 - S 0
3 Martin Johnsrud M Modum PK 9 12 8 7 5 9 9 12 0 0 6 71 - S 0
4 Svein Nesje Oslo PK 9 12 6 8 8 9 6 12 0 0 7 70 - S 0
5 Kjetil Fuglesang Olsen M Modum PK 9 10 10 5 8 11 6 10 0 0 3 69 - S 0
6 Bjørn Johan Mariboe M Ringerike Pistolklubb 9 10 10 6 6 9 5 12 0 0 8 67 - B 0
7 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 9 10 10 8 6 10 4 10 0 0 4 67 - B 0
8 Rune Finstad M OKTS - Oslo Kom. 7 12 8 5 6 9 7 12 0 0 8 66 - B 0
9 Geir Kåre Flo Ringerike Pistolklubb 7 8 7 8 7 9 8 12 0 0 7 66 - B 0
10 Hans Brataas M Mysen PL 7 10 8 9 6 9 4 10 0 0 4 63 - B 0
11 Yngve Kristiansen M Lillestrøm & Omegn PK 9 9 9 6 6 8 6 9 0 0 6 62 - B 0
12 Per Øyvind Amundsen M Kongsvinger Sportskyttere 9 6 6 4 5 10 5 12 0 0 3 57 - 0
13 Ragna Kyrkjebø K Oslo PK 6 7 8 4 7 6 5 8 0 0 7 51 - 0
14 Glenn Eirik Hansen M Ringerike Pistolklubb 9 4 8 7 3 4 3 5 0 0 1 43 - 0
15 Egil Wilhelmsen M Ringerike Pistolklubb 4 3 0 3 5 6 6 10 0 0 3 37 - 0
16 Per Arne Selnes M Asker Skyteklubb 2 6 4 4 3 6 6 6 0 0 3 37 - 0



Stevne: 1M Milfelt
Dato/tid: 18.04.2019 1100
Maks poengsum: 80
Deltakere: 14
Startkontingent: 60,00
Premieandel: 0,00
Til bestemann: 0,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Frank Lien M Ringerike Pistolklubb 9 10 9 9 7 9 7 12 0 0 7 72 - G 0*
2 Marius Torgersen Stor Oslo Skytterklubb 4 10 10 6 8 11 9 12 0 0 12 70 - G 0
3 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 6 10 10 9 3 11 5 12 0 0 7 66 - S 0
4 Martin Johnsrud M Modum PK 7 8 8 8 8 11 6 10 0 0 5 66 - S 0
5 Kjetil Fuglesang Olsen M Modum PK 8 9 8 9 6 8 2 8 0 0 4 58 - B 0
6 Svein Nesje Oslo PK 9 8 6 5 6 9 4 8 0 0 5 55 - B 0
7 Steinar Frydenlund M Modum PK 7 7 8 6 6 8 4 9 0 0 4 55 - B 0
8 Bjørn Myhrer M Ringerike Pistolklubb 6 8 7 4 4 8 9 9 0 0 1 55 - B 0
9 Egil Wilhelmsen M Ringerike Pistolklubb 5 4 8 5 4 7 4 11 0 0 4 48 - 0
10 Hans Brataas M Mysen PL 6 10 7 4 4 6 4 6 0 0 10 47 - 0
11 Geir Kåre Flo Ringerike Pistolklubb 5 2 5 5 6 7 8 8 0 0 1 46 - 0
12 Kasper Henaug M Ringerike Pistolklubb 8 6 4 5 4 5 6 5 0 0 5 43 - 0
13 Jon Eriksrød M Hadeland Sportsskyttere 6 4 2 0 5 4 5 8 0 0 3 34 - 0
14 Glenn Eirik Hansen M Ringerike Pistolklubb 6 0 5 4 6 4 4 4 0 0 2 33 - 0



Stevne: 1M Milfelt
Dato/tid: 18.04.2019 1000
Maks poengsum: 80
Deltakere: 30
Startkontingent: 60,00
Premieandel: 0,00
Til bestemann: 0,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Frank Lien M Ringerike Pistolklubb 9 12 10 9 8 11 9 12 0 0 14 80 - G 0*
2 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 9 10 10 9 6 9 7 12 0 0 11 72 - S 0
3 Jon Andersen Aron SK 9 10 10 4 5 11 9 12 0 0 5 70 - S 0
4 Marius Torgersen Stor Oslo Skytterklubb 8 12 8 9 8 10 7 8 0 0 4 70 - S 0
5 Svein Nesje Oslo PK 9 10 10 9 6 8 7 8 0 0 5 67 - B 0
6 Steffen Johannes Bjertnes M Ringerike Pistolklubb 8 8 9 8 7 10 8 6 0 0 9 64 - B 0
7 Bjørn Myhrer M Ringerike Pistolklubb 9 12 9 2 7 8 4 12 0 0 6 63 - B 0
8 Yngve Kristiansen M Lillestrøm & Omegn PK 9 10 10 7 7 8 6 2 0 0 8 59 - 0
9 Ole Martin Jørve M Ringerike Pistolklubb 8 8 8 6 6 8 7 8 0 0 7 59 - 0
10 Martin Johnsrud M Modum PK 9 12 7 7 6 6 7 4 0 0 8 58 - 0
11 Kjetil Fuglesang Olsen M Modum PK 6 11 8 7 4 10 6 4 0 0 8 56 - 0
12 Gjermund Nygårdseter M Kongsvinger Sportskyttere 7 9 7 7 6 7 3 8 0 0 1 54 - 0
13 Ole R. Paulsen M Bærum Pistolklubb 8 10 5 6 6 9 7 2 0 0 9 53 - 0
14 Steinar Frydenlund M Modum PK 4 8 9 5 5 8 7 6 0 0 5 52 - 0
15 Egil Wilhelmsen M Ringerike Pistolklubb 6 4 7 2 3 7 6 12 0 0 1 47 - 0
16 Iver Jørve M Ringerike Pistolklubb 6 4 7 5 5 9 6 4 0 0 7 46 - 0
17 Bjørn Johan Mariboe M Ringerike Pistolklubb 5 4 4 7 3 8 5 10 0 0 4 46 - 0
18 Ole Magnus Skog Hadeland Sportsskyttere 9 6 3 6 6 6 5 4 0 0 2 45 - 0
19 Per Øyvind Amundsen M Kongsvinger Sportskyttere 6 7 5 5 6 6 5 4 0 0 4 44 - 0
20 Jon Ivar Sjåberg M Lillestrøm & Omegn PK 5 10 5 3 5 8 2 6 0 0 3 44 - 0
21 Stian Bjørkelo M Lillestrøm & Omegn PK 6 8 5 3 3 6 7 5 0 0 4 43 - 0
22 Lars Rignell M Nedre Eiker Pistolklubb 7 4 2 6 2 9 6 7 0 0 3 43 - 0
23 Tor Arne Berenger Ringerike Pistolklubb 8 6 2 2 3 7 6 5 0 0 1 39 - 0
24 Geir Kåre Flo Ringerike Pistolklubb 0 8 0 2 3 8 6 8 0 0 4 35 - 0
25 Jon Eriksrød M Hadeland Sportsskyttere 6 6 2 3 3 8 4 3 0 0 2 35 - 0
26 Rune Austbø M Hadeland Sportsskyttere 5 4 0 4 4 5 6 5 0 0 33 - 0
27 Glenn Eirik Hansen M Ringerike Pistolklubb 6 2 4 6 5 2 2 2 0 0 29 - 0
28 Kasper Henaug M Ringerike Pistolklubb 2 6 5 5 5 5 0 0 0 0 1 28 - 0
29 Raymond Aanrud M Modum PK 3 4 2 2 2 3 2 0 0 0 18 - 0
30 Hans Brataas M Mysen PL DNF 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 - 0



Stevne: 1M Milfelt
Dato/tid: 18.04.2019 0900
Maks poengsum: 80
Deltakere: 47
Startkontingent: 60,00
Premieandel: 0,00
Til bestemann: 0,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Frank Lien M Ringerike Pistolklubb 9 10 9 7 8 11 9 12 0 0 6 75 - G 0*
2 Martin Johnsrud M Modum PK 8 12 10 7 7 8 8 12 0 0 7 72 - S 0
3 Svein Nesje Oslo PK 9 11 8 7 8 8 7 10 0 0 6 68 - S 0
4 Per A. Kulbraaten M Lillestrøm & Omegn PK 8 11 9 8 4 10 7 10 0 0 10 67 - S 0
5 Yngve Kristiansen M Lillestrøm & Omegn PK 6 10 10 9 8 7 5 8 0 0 9 63 - B 0
6 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 9 12 9 8 7 9 1 8 0 0 9 63 - B 0
7 Jon Andersen Aron SK 9 8 10 7 6 9 4 10 0 0 8 63 - B 0
8 Kjetil Fuglesang Olsen M Modum PK 6 8 8 7 8 8 6 11 0 0 2 62 - B 0
9 Hans Brataas M Mysen PL 8 10 5 7 7 10 4 8 0 0 5 59 - B 0
10 Kjell Holestøl Norske Officerers Pistolklubb 6 6 7 6 6 10 6 10 0 0 5 57 - B 0
11 Per Øyvind Amundsen M Kongsvinger Sportskyttere 6 7 7 6 6 7 4 11 0 0 6 54 - 0
12 Steinar Frydenlund M Modum PK 9 8 8 3 6 9 5 6 0 0 5 54 - 0
13 Marius Torgersen Stor Oslo Skytterklubb 9 6 4 8 5 4 7 10 0 0 4 53 - 0
14 Nils Oddvar Midtun M Ringerike Pistolklubb 6 6 8 6 5 8 4 10 0 0 3 53 - 0
15 Geir Kåre Flo Ringerike Pistolklubb 7 8 7 5 6 8 3 8 0 0 4 52 - 0
16 Gjermund Nygårdseter M Kongsvinger Sportskyttere 9 7 7 5 7 6 6 4 0 0 6 51 - 0
17 Bjørn Johan Mariboe M Ringerike Pistolklubb 8 11 5 3 7 4 4 9 0 0 5 51 - 0
18 Terje Thøgersen M Lillestrøm & Omegn PK 4 6 10 6 6 9 0 10 0 0 4 51 - 0
19 Morten Høisveen M Hadeland Sportsskyttere 4 7 2 8 6 9 4 10 0 0 1 50 - 0
20 Ole Martin Jørve M Ringerike Pistolklubb 5 8 4 7 4 6 4 10 0 0 6 48 - 0
21 Jon Ivar Sjåberg M Lillestrøm & Omegn PK 4 6 5 3 6 8 4 12 0 0 1 48 - 0
22 Ole Magnus Skog Hadeland Sportsskyttere 8 8 6 4 6 9 2 4 0 0 4 47 - 0
23 Steffen Johannes Bjertnes M Ringerike Pistolklubb 5 5 6 4 3 9 8 6 0 0 2 46 - 0
24 Jan Olav Skinstad M Gjøvik Pistolklubb 7 4 6 5 6 6 7 4 0 0 7 45 - 0
25 Dag Ståle Strømstad M Kongsvinger Sportskyttere 9 4 5 8 8 4 4 2 0 0 3 44 - 0
26 Jan Christian Fjeld V50 Ringerike Pistolklubb 9 6 5 5 3 4 6 6 0 0 2 44 - 0
27 Janne Rignell M Nedre Eiker Pistolklubb 8 3 6 7 3 4 4 8 0 0 6 43 - 0
28 Iver Helge Løvhaug Hadeland Sportsskyttere 6 11 3 5 8 2 3 5 0 0 1 43 - 0
29 Helge Atle Rønningsen M OKTS - Oslo Kom. 6 6 4 4 6 8 3 4 0 0 3 41 - 0
30 Lars Rignell M Nedre Eiker Pistolklubb 7 2 6 5 3 7 2 8 0 0 2 40 - 0
31 Per Arne Selnes M Asker Skyteklubb 4 6 7 6 2 6 6 2 0 0 5 39 - 0
32 Rune Austbø M Hadeland Sportsskyttere 5 4 2 4 4 7 4 9 0 0 3 39 - 0
33 Jon Eriksrød M Hadeland Sportsskyttere 2 4 6 5 6 5 5 5 0 0 3 38 - 0
34 Kåre Andersen Ringerike Pistolklubb 5 7 8 5 6 2 2 2 0 0 6 37 - 0
35 Iver Jørve M Ringerike Pistolklubb 7 7 2 6 3 2 2 8 0 0 1 37 - 0
36 Raymond Aanrud M Modum PK 9 10 0 0 4 6 0 8 0 0 1 37 - 0
37 Egil Wilhelmsen M Ringerike Pistolklubb 4 7 7 4 7 4 4 0 0 0 1 37 - 0
38 Stian Bjørkelo M Lillestrøm & Omegn PK 6 2 5 4 3 4 5 6 0 0 3 35 - 0
39 Anders Kristiansen M Losby Viltmål og Pistolklubb 3 6 3 7 4 5 5 2 0 0 35 - 0
40 Ragna Kyrkjebø K Oslo PK 6 4 3 7 3 4 2 4 0 0 2 33 - 0
41 Glenn Eirik Hansen M Ringerike Pistolklubb 8 2 2 4 2 6 6 3 0 0 1 33 - 0
42 Thomas Thune M Hadeland Sportsskyttere 4 3 4 2 6 6 3 4 0 0 4 32 - 0
43 Kasper Henaug M Ringerike Pistolklubb 5 6 2 4 0 4 5 4 0 0 2 30 - 0
44 Jan Kristian Pedersen M Ringerike Pistolklubb 3 9 2 0 0 4 0 2 0 0 20 - 0
45 Jon Kristian Pedersen M Ringerike Pistolklubb 2 0 0 4 3 6 2 2 0 0 3 19 - 0
46 Knut Erik Berget M Nesbyen PK 7 0 0 2 0 2 3 4 0 0 18 - 0
47 Bjørn Myhrer M Ringerike Pistolklubb 4 2 0 2 0 0 0 2 0 0 10 - 0



Stevne: 1R Revolverfelt
Dato/tid: 18.04.2019 1000
Maks poengsum: 80
Deltakere: 16
Startkontingent: 60,00
Premieandel: 0,00
Til bestemann: 0,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Frank Lien M Ringerike Pistolklubb 9 12 10 9 8 11 9 12 0 0 18 80 - G 0*
2 Jan Aage Ruud M Ski Pistolklubb 9 12 10 9 8 7 9 12 0 0 12 76 - S 0
3 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 7 12 10 6 8 11 9 10 0 0 14 73 - S 0
4 Bjørn Johan Mariboe M Ringerike Pistolklubb 8 12 10 7 7 10 6 10 0 0 7 70 - S 0
5 Hans Brataas M Mysen PL 7 12 7 5 8 11 8 10 0 0 15 68 - S 0
6 Per Øyvind Amundsen M Kongsvinger Sportskyttere 7 6 8 9 6 9 9 10 0 0 5 64 - B 0
7 Kjetil Engedalen M Nedre Eiker Pistolklubb 9 10 8 7 8 9 5 6 0 0 11 62 - B 0
8 Yngve Kristiansen M Lillestrøm & Omegn PK 5 12 10 7 6 6 8 8 0 0 7 62 - B 0
9 Reidar Haugen M OKTS - Oslo Kom. 9 8 7 7 5 7 7 12 0 0 4 62 - B 0
10 Geir Kåre Flo Ringerike Pistolklubb 8 8 8 8 5 9 9 6 0 0 12 61 - B 0
11 Marius Torgersen Stor Oslo Skytterklubb 7 12 9 9 8 2 0 12 0 0 7 59 - 0
12 Svein Nesje Oslo PK 8 9 6 5 4 7 8 10 0 0 4 57 - 0
13 Helge Atle Rønningsen M OKTS - Oslo Kom. 5 5 8 8 7 5 8 6 0 0 8 52 - 0
14 Ole Martin Jørve M Ringerike Pistolklubb 5 12 7 7 5 4 7 4 0 0 4 51 - 0
15 Steffen Johannes Bjertnes M Ringerike Pistolklubb 6 6 7 7 5 9 4 6 0 0 4 50 - 0
16 Kasper Henaug M Ringerike Pistolklubb 5 4 7 5 3 10 4 5 0 0 4 43 - 0



Stevne: 1R Revolverfelt
Dato/tid: 18.04.2019 1100
Maks poengsum: 80
Deltakere: 10
Startkontingent: 60,00
Premieandel: 0,00
Til bestemann: 0,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 8 10 10 7 8 9 9 8 0 0 12 69 - G 0*
2 Geir Kåre Flo Ringerike Pistolklubb 7 10 10 9 7 7 7 12 0 0 9 69 - G 0
3 Hans Brataas M Mysen PL 9 12 4 5 8 11 7 10 0 0 11 66 - S 0
4 Marius Torgersen Stor Oslo Skytterklubb 9 10 8 7 6 7 7 12 0 0 7 66 - S 0
5 Bjørn Johan Mariboe M Ringerike Pistolklubb 6 11 7 6 6 9 9 10 0 0 7 64 - S 0
6 Steffen Johannes Bjertnes M Ringerike Pistolklubb 9 10 6 4 7 6 7 10 0 0 3 59 - S 0
7 Kjetil Engedalen M Nedre Eiker Pistolklubb 8 6 8 5 6 9 5 10 0 0 1 57 - B 0
8 Yngve Kristiansen M Lillestrøm & Omegn PK 8 9 8 4 5 7 5 10 0 0 6 56 - B 0
9 Per Øyvind Amundsen M Kongsvinger Sportskyttere 6 6 10 7 6 9 3 6 0 0 7 53 - B 0
10 Ole Martin Jørve M Ringerike Pistolklubb 7 9 5 2 7 4 9 10 0 0 6 53 - B 0



Stevne: 1R Revolverfelt
Dato/tid: 18.04.2019 0900
Maks poengsum: 80
Deltakere: 38
Startkontingent: 60,00
Premieandel: 0,00
Til bestemann: 0,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Jon Andersen Aron SK 9 12 10 5 8 11 8 12 0 0 12 75 - G 0*
2 Jan Aage Ruud M Ski Pistolklubb 9 10 10 9 8 7 9 12 0 0 16 74 - G 0
3 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 5 11 10 9 8 11 9 10 0 0 12 73 - G 0
4 Frank Lien M Ringerike Pistolklubb 9 10 10 9 8 8 7 10 0 0 14 71 - S 0
5 Even Kristiansen Modum PK 8 12 7 7 7 11 9 10 0 0 9 71 - S 0
6 Bjørn Johan Mariboe M Ringerike Pistolklubb 8 12 10 9 6 8 7 9 0 0 4 69 - S 0
7 Hans Brataas M Mysen PL 9 10 9 7 6 11 7 7 0 0 10 66 - S 0
8 Per A. Kulbraaten M Lillestrøm & Omegn PK 6 8 9 7 7 8 9 12 0 0 9 66 - S 0
9 Anders Gunbjørnsen Ringerike Pistolklubb 9 10 8 7 6 9 7 10 0 0 3 66 - S 0
10 Ole R. Paulsen M Bærum Pistolklubb 7 12 8 8 8 9 3 10 0 0 9 65 - S 0
11 Marius Torgersen Stor Oslo Skytterklubb 9 8 8 9 5 9 7 10 0 0 7 65 - S 0
12 Ole Martin Jørve M Ringerike Pistolklubb 7 10 10 7 8 9 6 8 0 0 65 - S 0
13 Yngve Kristiansen M Lillestrøm & Omegn PK 8 8 10 8 2 10 8 10 0 0 6 64 - S 0
14 Terje Thøgersen M Lillestrøm & Omegn PK 5 10 10 8 8 7 6 10 0 0 6 64 - S 0
15 Roar H. Bøhmer Hadeland Sportsskyttere 3 10 5 5 8 11 8 9 0 0 8 59 - B 0
16 Tor Arne Berenger Ringerike Pistolklubb 8 8 8 6 7 8 8 6 0 0 5 59 - B 0
17 Gjermund Nygårdseter M Kongsvinger Sportskyttere 7 9 7 6 7 8 6 8 0 0 10 58 - B 0
18 Geir Kåre Flo Ringerike Pistolklubb 6 10 7 6 5 10 6 8 0 0 9 58 - B 0
19 Jan Olav Skinstad M Gjøvik Pistolklubb 9 8 7 5 6 10 5 8 0 0 6 58 - B 0
20 Kjetil Engedalen M Nedre Eiker Pistolklubb 9 4 8 7 6 7 5 12 0 0 3 58 - B 0
21 Svein Nesje Oslo PK 5 8 6 7 8 9 6 6 0 0 3 55 - 0
22 Martin Johnsrud M Modum PK 9 8 8 6 4 9 5 6 0 0 1 55 - 0
23 Per Øyvind Amundsen M Kongsvinger Sportskyttere 8 7 5 5 5 6 7 10 0 0 11 53 - 0
24 Dag Ståle Strømstad M Kongsvinger Sportskyttere 7 8 5 6 6 9 4 8 0 0 1 53 - 0
25 Helge Atle Rønningsen M OKTS - Oslo Kom. 3 8 7 8 6 9 5 6 0 0 10 52 - 0
26 Anders Kristiansen M Losby Viltmål og Pistolklubb 6 6 9 5 5 7 5 7 0 0 5 50 - 0
27 Steffen Johannes Bjertnes M Ringerike Pistolklubb 8 6 9 7 6 5 3 6 0 0 2 50 - 0
28 Morten Høisveen M Hadeland Sportsskyttere 4 7 2 8 6 9 4 10 0 0 1 50 - 0
29 Janne Rignell M Nedre Eiker Pistolklubb 6 5 6 5 8 3 7 9 0 0 4 49 - 0
30 Reidar Haugen M OKTS - Oslo Kom. 4 4 5 4 6 9 6 10 0 0 5 48 - 0
31 Bjørn Myhrer M Ringerike Pistolklubb 5 4 5 6 6 4 4 8 0 0 2 42 - 0
32 Jan Christian Fjeld V50 Ringerike Pistolklubb 4 4 6 8 3 2 9 6 0 0 1 42 - 0
33 Kåre Andersen Ringerike Pistolklubb 7 8 0 4 3 7 5 6 0 0 40 - 0
34 Lars Rignell M Nedre Eiker Pistolklubb 7 4 3 6 5 5 2 6 0 0 1 38 - 0
35 Arne O. Heggedal M Nedre Eiker Pistolklubb 5 2 4 2 5 3 6 8 0 0 3 35 - 0
36 Raymond Aanrud M Modum PK 3 7 2 5 0 8 2 5 0 0 2 32 - 0
37 Ragna Kyrkjebø K Oslo PK 4 4 2 2 0 5 3 5 0 0 1 25 - 0
38 Thomas Thune M Hadeland Sportsskyttere 0 4 0 2 3 7 2 7 0 0 25 - 0



Stevne: 1SP Spesialfelt, Pistol
Dato/tid: 18.04.2019 1000
Maks poengsum: 70
Deltakere: 10
Startkontingent: 60,00
Premieandel: 0,00
Til bestemann: 0,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Frank Lien M Ringerike Pistolklubb 8 10 9 8 7 10 8 10 0 0 8 70 - - 0*
2 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 8 8 6 8 7 10 8 10 0 0 7 65 - - 0
3 Martin Johnsrud M Modum PK 8 8 7 6 7 8 8 10 0 0 7 62 - - 0
4 Nils Oddvar Midtun M Ringerike Pistolklubb 8 6 7 6 7 10 6 7 0 0 8 57 - - 0
5 Stian Bjørkelo M Lillestrøm & Omegn PK 7 8 9 3 4 7 8 10 0 0 4 56 - - 0
6 Bjørn Johan Mariboe M Ringerike Pistolklubb 8 8 8 4 5 8 2 10 0 0 6 53 - - 0
7 Hans Brataas M Mysen PL 8 8 6 5 4 8 3 10 0 0 4 52 - - 0
8 Steffen Johannes Bjertnes M Ringerike Pistolklubb 4 4 7 6 3 8 7 10 0 0 3 49 - - 0
9 Kasper Henaug M Ringerike Pistolklubb 7 8 4 6 5 5 4 5 0 0 4 44 - - 0
10 Åse Jørve U16 Ringerike Pistolklubb 5 5 4 2 3 2 2 4 0 0 27 - - 0



Stevne: 1SP Spesialfelt, Pistol
Dato/tid: 18.04.2019 1100
Maks poengsum: 70
Deltakere: 6
Startkontingent: 60,00
Premieandel: 0,00
Til bestemann: 0,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Even Kristiansen Modum PK 7 10 7 6 7 10 8 10 0 0 11 65 - - 0*
2 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 8 10 9 6 6 8 8 8 0 0 5 63 - - 0
3 Bjørn Johan Mariboe M Ringerike Pistolklubb 8 9 8 6 7 8 6 10 0 0 7 62 - - 0
4 Martin Johnsrud M Modum PK 4 8 5 8 5 10 4 10 0 0 7 54 - - 0
5 Hans Brataas M Mysen PL 8 8 5 8 6 3 6 0 0 0 5 44 - - 0
6 Åse Jørve U16 Ringerike Pistolklubb 6 6 3 3 3 3 5 3 0 0 2 32 - - 0



Stevne: 1SP Spesialfelt, Pistol
Dato/tid: 18.04.2019 0900
Maks poengsum: 70
Deltakere: 22
Startkontingent: 60,00
Premieandel: 0,00
Til bestemann: 0,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Frank Lien M Ringerike Pistolklubb 8 10 9 8 7 10 8 10 0 0 11 70 - - 0*
2 Jon Andersen Aron SK 8 10 9 8 7 10 6 10 0 0 9 68 - - 0
3 Anders Gunbjørnsen Ringerike Pistolklubb 8 10 9 8 7 10 7 9 0 0 4 68 - - 0
4 Nils Oddvar Midtun M Ringerike Pistolklubb 5 10 9 8 4 10 8 10 0 0 9 64 - - 0
5 Bjørn Johan Mariboe M Ringerike Pistolklubb 6 8 7 7 7 10 8 10 0 0 5 63 - - 0
6 Martin Johnsrud M Modum PK 7 10 9 4 7 10 6 8 0 0 13 61 - - 0
7 Even Kristiansen Modum PK 8 6 7 8 7 6 8 10 0 0 9 60 - - 0
8 Hans Brataas M Mysen PL 8 10 7 8 3 10 6 8 0 0 8 60 - - 0
9 Ole Martin Jørve M Ringerike Pistolklubb 8 10 5 6 5 7 8 10 0 0 5 59 - - 0
10 Helge Atle Rønningsen M OKTS - Oslo Kom. 6 10 3 7 6 8 8 10 0 0 4 58 - - 0
11 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 8 6 9 8 7 6 4 8 0 0 7 56 - - 0
12 Dag Ståle Strømstad M Kongsvinger Sportskyttere 8 10 6 7 6 6 5 8 0 0 4 56 - - 0
13 Stian Bjørkelo M Lillestrøm & Omegn PK 7 10 4 7 5 7 7 8 0 0 3 55 - - 0
14 Steffen Johannes Bjertnes M Ringerike Pistolklubb 7 7 2 8 6 10 8 6 0 0 3 54 - - 0
15 Endre Holmen M Nedre Eiker Pistolklubb 5 8 7 5 6 8 5 9 0 0 9 53 - - 0
16 Svein Nesje Oslo PK 4 8 5 8 6 8 6 8 0 0 7 53 - - 0
17 Terje Thøgersen M Lillestrøm & Omegn PK 4 4 9 3 4 9 7 10 0 0 3 50 - - 0
18 Kasper Henaug M Ringerike Pistolklubb 6 10 6 5 5 3 6 9 0 0 3 50 - - 0
19 Bjørn Myhrer M Ringerike Pistolklubb 2 6 5 5 6 7 6 2 0 0 5 39 - - 0
20 Geir Kåre Flo Ringerike Pistolklubb 4 8 6 2 4 9 0 6 0 0 2 39 - - 0
21 Åse Jørve U16 Ringerike Pistolklubb 5 5 4 0 4 4 4 5 0 0 2 31 - - 0
22 Roar H. Bøhmer Hadeland Sportsskyttere 3 0 4 2 3 0 2 2 0 0 1 16 - - 0



Stevne: 1SR Spesialfelt, Revolver
Dato/tid: 18.04.2019 1100
Maks poengsum: 70
Deltakere: 6
Startkontingent: 60,00
Premieandel: 0,00
Til bestemann: 0,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Frank Lien M Ringerike Pistolklubb 8 10 8 8 7 10 8 10 0 0 14 69 - - 0*
2 Bjørn Johan Mariboe M Ringerike Pistolklubb 7 10 9 8 5 10 8 8 0 0 6 65 - - 0
3 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 7 8 8 4 5 4 7 6 0 0 5 49 - - 0
4 Hans Brataas M Mysen PL 6 10 7 4 4 6 4 6 0 0 4 47 - - 0
5 Tom Granerud M Oppegård Sl 4 8 4 6 6 8 5 5 0 0 7 46 - - 0
6 Geir Kåre Flo Ringerike Pistolklubb 5 4 5 5 7 6 4 6 0 0 4 42 - - 0



Stevne: 1SR Spesialfelt, Revolver
Dato/tid: 18.04.2019 1000
Maks poengsum: 70
Deltakere: 8
Startkontingent: 60,00
Premieandel: 0,00
Til bestemann: 0,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Even Kristiansen Modum PK 8 10 9 6 7 10 8 10 0 0 10 68 - - 0*
2 Frank Lien M Ringerike Pistolklubb 8 10 9 8 7 8 7 10 0 0 15 67 - - 0
3 Bjørn Johan Mariboe M Ringerike Pistolklubb 6 10 9 8 5 10 6 6 0 0 2 60 - - 0
4 Tom Granerud M Oppegård Sl 7 8 7 7 6 5 5 7 0 0 3 52 - - 0
5 Hans Brataas M Mysen PL 6 8 7 6 5 6 4 8 0 0 7 50 - - 0
6 Janne Rignell M Nedre Eiker Pistolklubb 8 8 5 4 4 7 6 4 0 0 4 46 - - 0
7 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 2 10 6 3 6 6 6 6 0 0 2 45 - - 0
8 Geir Kåre Flo Ringerike Pistolklubb 6 4 6 0 4 4 6 2 0 0 4 32 - - 0



Stevne: 1SR Spesialfelt, Revolver
Dato/tid: 18.04.2019 0900
Maks poengsum: 70
Deltakere: 24
Startkontingent: 60,00
Premieandel: 0,00
Til bestemann: 0,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Frank Lien M Ringerike Pistolklubb 8 10 9 8 7 10 8 10 0 0 20 70 - - 0*
2 Even Kristiansen Modum PK 7 10 5 8 7 10 4 4 10 0 10 65 - - 0
3 Martin Johnsrud M Modum PK 6 6 9 7 7 8 8 10 0 0 8 61 - - 0
4 Steffen Johannes Bjertnes M Ringerike Pistolklubb 7 10 9 5 6 10 5 8 0 0 6 60 - - 0
5 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 6 10 6 6 5 10 6 10 0 0 6 59 - - 0
6 Jon Andersen Aron SK 8 8 8 8 5 9 4 8 0 0 11 58 - - 0
7 Bjørn Johan Mariboe M Ringerike Pistolklubb 6 8 7 8 5 8 6 10 0 0 10 58 - - 0
8 Gjermund Nygårdseter M Kongsvinger Sportskyttere 6 8 6 6 6 7 4 10 0 0 7 53 - - 0
9 Helge Atle Rønningsen M OKTS - Oslo Kom. 6 9 6 5 6 6 4 10 0 0 5 52 - - 0
10 Hans Brataas M Mysen PL 3 6 7 5 7 6 6 10 0 0 11 50 - - 0
11 Terje Thøgersen M Lillestrøm & Omegn PK 4 10 5 5 6 6 8 6 0 0 2 50 - - 0
12 Kjetil Engedalen M Nedre Eiker Pistolklubb 3 6 4 5 5 9 8 7 0 0 4 47 - - 0
13 Geir Kåre Flo Ringerike Pistolklubb 7 10 5 2 3 4 2 10 0 0 1 43 - - 0
14 Tom Granerud M Oppegård Sl 6 4 6 6 5 6 5 4 0 0 9 42 - - 0
15 Svein Nesje Oslo PK 3 6 4 2 5 9 6 6 0 0 41 - - 0
16 Bjørn Myhrer M Ringerike Pistolklubb 6 4 2 4 6 4 4 10 0 0 4 40 - - 0
17 Jan Christian Fjeld V50 Ringerike Pistolklubb 6 6 2 6 5 4 0 8 0 0 2 37 - - 0
18 Kasper Henaug M Ringerike Pistolklubb 4 8 3 6 5 2 2 7 0 0 37 - - 0
19 Janne Rignell M Nedre Eiker Pistolklubb 0 4 5 3 5 7 5 6 0 0 4 35 - - 0
20 Tor Arne Berenger Ringerike Pistolklubb 3 4 4 4 4 5 4 4 0 0 1 32 - - 0
21 Dag Ståle Strømstad M Kongsvinger Sportskyttere 3 0 5 5 4 5 4 5 0 0 31 - - 0
22 Roar H. Bøhmer Hadeland Sportsskyttere 6 10 4 0 2 4 5 0 0 0 31 - - 0
23 Lars Rignell M Nedre Eiker Pistolklubb 2 4 4 2 0 2 0 7 0 0 1 21 - - 0
24 Ole Martin Jørve M Ringerike Pistolklubb 3 0 2 4 5 2 4 0 0 0 20 - - 0

Resultatlista er produsert med dataprogram levert av Sandnes PK