Ringerike Pistolklubb
Postboks 1093
3503 Hønefoss
Telefon: 00000000
Epost: sekretaer@ringerikepistolklubb.no
Hjemmeside: http://www.ringerikepistolklubb.no

Stevne: 1F Finfelt
Dato/tid: 21.05.2017 0000
Stevnenummer: 1707042
Bane: Ringerike Skytesenter
Stevneleder: Anders Gunbjørnsen
Dommer(e): Richard Aaserud og Bjørn Johan Mariboe
Startkontingent: 100,00
Maks poengsum: 106
Premieandel: 33,00
Til bestemann: 3,00
Mesterskap:
Deltakere: 91

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Bjørn Johannessen Nedre Eiker Pistolklubb 9 9 11 12 12 12 12 10 7 12 26 106 A G 458*
2 Thomas Haugland Svelvik Sportsskyttere 9 9 11 12 12 10 12 10 7 12 21 104 A G 157
3 Frank Lien M Ringerike Pistolklubb 9 8 11 12 12 10 12 10 7 12 24 103 A G 101
4 Lars Petter Mostad Oslo PK 9 8 11 12 12 12 12 8 7 12 22 103 A G 78
5 Stine Klausen Enebakk Pistolklubb 7 9 11 12 12 10 12 10 7 12 19 102 B S 61
6 Mikkel Bast M Aron SK 9 8 11 12 12 10 12 10 7 10 22 101 B S 43
7 Bjørn Johan Mariboe Ringerike Pistolklubb 9 9 11 12 12 10 12 9 7 10 19 101 B S 36
8 Aleksander Tangen Svelvik Sportsskyttere 9 8 11 12 12 12 12 10 7 8 19 101 B S 0
9 Steinar Glader Bodung PK 9 8 11 10 12 12 10 10 7 10 17 99 B S 0
10 Per Johannessen Nedre Eiker Pistolklubb 8 8 11 10 12 12 12 9 7 8 13 97 B S 0
11 Kjell Diesen Eidsvoll Pistolklubb 9 6 9 12 12 7 12 10 7 12 17 96 B S 0
12 Espen Halvorsen Farris 9 4 11 12 12 10 12 9 7 10 17 96 B S 0
13 Morten Lundsrud Asker Skyteklubb 9 7 9 12 12 11 12 5 7 10 12 94 B S 0
14 Are Tysnes M Bærum Pistolklubb 9 8 8 10 12 12 9 7 7 10 13 92 B S 0
15 Thomas Kongsvik Asker Skyteklubb 9 7 7 10 10 12 12 10 7 8 12 92 B S 0
16 Kim-Ove Ellingsen Asker Skyteklubb 9 5 11 8 12 12 10 8 7 10 11 92 B S 0
17 Jan Wiik Aron SK 9 3 7 6 10 10 12 8 7 10 15 82 C B 0
18 Paul Håkon Endresen M Bærum Pistolklubb 7 7 11 8 10 8 8 10 7 5 10 81 C B 0
19 Jon Gustavsen Nedre Eiker Pistolklubb 9 3 9 0 12 8 12 8 5 8 8 74 D 0
20 Niury Rojas Acosta Bodung PK 0 2 2 3 2 0 0 0 2 7 1 18 D 0

Klasse B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Nils Sperle M Nedre Eiker Pistolklubb 9 9 11 12 12 12 12 8 7 10 21 102 B S 196
2 Gjermund Malmo M Nedre Eiker Pistolklubb 9 9 10 12 12 12 12 9 7 10 16 102 B S 167
3 Tom Cato Karlsen Røyken & Hurum PK 9 9 8 12 12 12 10 10 7 12 17 101 B S 111
4 Vidar Flesvik Nesbyen PK 9 4 11 12 12 12 12 9 7 12 17 100 B S 87
5 Bjarne Pålrud Nore & Uvdal PK 9 6 10 12 12 12 12 8 7 12 8 100 B S 69
6 Stian Brataas Bodung PK 9 8 11 8 12 10 12 10 6 10 10 96 B S 50
7 Svein Nesje Oslo PK 7 9 11 10 12 10 12 10 6 8 13 95 B S 43
8 Bjørn-Vidar Lauritzen Bodung PK 9 8 11 8 10 12 10 7 7 12 17 94 B S 36
9 Morten Eriksen Aron SK 9 7 11 10 10 12 8 10 7 10 17 94 B S 0
10 Jørgen Ringstad Nore & Uvdal PK 7 3 11 12 12 12 10 8 7 11 11 93 B S 0
11 Arild Waage Oslo Sportsskyttere 9 7 11 10 10 10 12 6 7 10 7 92 B S 0
12 Per-Øivind Berg Asker Skyteklubb 7 8 11 10 12 8 10 9 7 8 9 90 C B 0
13 Lars Henrik Egeberg Asker Skyteklubb 9 5 8 8 12 10 10 8 7 12 9 89 C B 0
14 Roger Forsbakk Nedre Eiker Pistolklubb 8 7 8 10 10 8 9 9 6 10 11 85 C B 0
15 Venke Krangnes K Oslo Sportsskyttere 5 5 9 10 10 10 12 8 6 8 9 83 C B 0
16 Trygve Hagness Nedre Eiker Pistolklubb 5 6 11 8 12 6 9 10 6 8 8 81 C B 0
17 Ole R. Paulsen Oslo PK 9 7 9 4 12 6 10 6 6 8 10 77 D 0
18 Yngve Holst Johansen Nedre Eiker Pistolklubb 9 5 7 12 10 4 10 8 6 5 10 76 D 0
19 Philip Marmont-Ramsey Bærum Pistolklubb 8 2 10 8 12 9 10 4 6 4 10 73 D 0
20 Ståle Harang Brummundal Pistolklubb 9 4 8 8 8 6 12 8 4 6 5 73 D 0
21 Perti Portimo Brummundal Pistolklubb 7 4 6 4 10 8 8 5 5 8 5 65 D 0
22 Eva Kanningrud Brummundal Pistolklubb 7 8 7 6 10 4 10 4 3 2 8 61 D 0
23 Jørgen Flesvik Nesbyen PK 9 6 10 2 12 4 6 3 4 4 5 60 D 0

Klasse C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Terje Manfred Teigen Arnesen Aron SK 9 8 11 10 12 12 12 8 3 10 16 95 B S 132
2 Unni Ramsvik Halvorsen Farris 9 6 11 12 6 10 12 8 7 10 17 91 B S 89
3 Christian Aaskog Nore & Uvdal PK 8 5 7 10 12 9 8 10 7 10 10 86 C B 43
4 Nils Oddvar Midtun M Ringerike Pistolklubb 2 7 7 10 12 10 11 6 7 12 10 84 C B 0
5 Haakon Sperle M Nedre Eiker Pistolklubb 9 5 11 8 10 8 8 8 7 8 9 82 C B 0
6 Dag Ståle Strømstad Kongsvinger Sportsskyttere 9 7 11 10 10 5 8 8 5 8 13 81 C B 0
7 Jan Olaf Sandvik Kongsberg PK 8 6 7 6 10 4 8 4 6 6 6 65 D 0
8 Liv Kavli Oslo PK 7 2 8 4 8 8 7 7 5 6 9 62 D 0

Klasse D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Erik Storhaug Nesbyen PK 9 6 11 10 12 6 12 8 7 10 13 91 B S 246
2 Iver Jørve Ringerike Pistolklubb 8 7 9 8 12 10 12 7 5 12 6 90 C B 216
3 Stephan Schwarzer Gjøvik Pistolklubb 7 7 11 10 10 6 10 8 6 12 4 87 C B 149
4 Lars Jørve Ringerike Pistolklubb 9 7 11 8 12 8 10 6 5 10 12 86 C B 122
5 Ronny Hansen Ringerike Pistolklubb 9 9 11 10 10 9 10 6 6 6 7 86 C B 102
6 Ole Martin Jørve Ringerike Pistolklubb 8 5 7 10 12 8 11 8 6 10 11 85 C B 81
7 Dagfinn Bræto Nesbyen PK 6 5 8 12 12 10 10 5 7 10 10 85 C B 71
8 Kjetil Borgflødt Røyken & Hurum PK 9 9 10 8 10 10 10 4 7 8 10 85 C B 61
9 Eivind Johnsen Ulvin Oslo Sportsskyttere 9 6 12 10 12 8 12 3 7 4 10 83 C B 48
10 Randi Halland K Nore & Uvdal PK 8 6 11 10 10 6 10 6 6 8 8 81 C B 45
11 Aleksander Steingrimsen Ringerike Pistolklubb 6 8 11 8 8 9 7 6 4 12 4 79 D 41
12 Ove Christian Jakobsen Svelvik Sportsskyttere 7 4 10 10 6 8 10 6 7 10 10 78 D 38
13 Harald Feragen M Aron SK 6 5 11 4 12 8 12 7 7 6 10 78 D 35
14 Kristin Thune OKTS - Oslo Kom. 7 5 10 8 7 10 11 4 5 10 9 77 D 0
15 Liss-Heidi Olsen Bodung PK 8 6 8 8 12 6 10 2 4 10 12 74 D 0
16 Odd Rognstad M Nesbyen PK 8 8 9 8 10 6 8 4 7 6 5 74 D 0
17 Sunniva Gaasemyr Stor Oslo Skytterklubb 9 6 9 8 4 6 8 10 6 6 10 72 D 0
18 Kåre Andersen Ringerike Pistolklubb 5 7 8 8 10 6 9 2 6 10 7 71 D 0
19 Jan-Erik Løken Nesbyen PK 5 3 4 8 12 6 10 5 7 10 5 70 D 0
20 Tony Kvandahl Nedre Eiker Pistolklubb 8 2 10 4 10 4 12 8 3 8 4 69 D 0
21 Thomas Løvstad Modum PK 5 7 10 6 4 12 8 6 5 6 3 69 D 0
22 Gjermund Nygardseter Kongsvinger Sportsskyttere 9 4 8 10 8 8 5 5 7 3 6 67 D 0
23 Johnny Steen Asker PK 7 6 7 0 8 11 9 4 4 10 9 66 D 0
24 Kjell Suther Halden PK 9 7 9 8 8 6 8 2 2 6 8 65 D 0
25 Truls Martin Buseth Nesbyen PK 6 2 8 4 4 7 10 7 7 7 9 62 D 0
26 Erling-Andre Bergan Nygaard Ringerike Pistolklubb 6 7 8 4 7 6 11 4 7 2 6 62 D 0
27 Kristin Hartmann Asker PK 8 4 9 0 8 6 6 6 7 8 5 62 D 0
28 Heidi Myrvold Hval Nedre Eiker Pistolklubb 8 5 2 11 10 6 6 4 5 2 7 59 D 0
29 Anita Nodland Dokka PK 8 5 8 2 7 4 6 8 5 4 9 57 D 0
30 Henrik Michaelsen Kongsvinger Sportsskyttere 7 4 4 8 8 8 8 3 4 2 5 56 D 0
31 Tim Steve Gylterud Kongsvinger Sportsskyttere 4 4 9 0 6 4 6 6 7 8 5 54 D 0
32 Henrik Coucheron Ringerike Pistolklubb 9 8 0 2 9 5 10 2 4 2 4 51 D 0
33 Aina I. Thune OKTS - Oslo Kom. 4 2 8 2 9 6 2 5 0 7 3 45 D 0
34 Bjørn Lauritzen Bodung PK 8 0 5 4 8 2 7 4 3 4 1 45 D 0
35 Even T. Tungen Ringerike Pistolklubb 7 0 0 2 10 2 5 3 7 3 1 39 D 0
36 Kent Harald Bråthen Modum PK 2 3 5 6 2 2 2 4 5 6 2 37 D 0
37 Tove Hansen K Ringerike Pistolklubb 0 4 9 4 2 2 4 2 4 5 1 36 D 0
38 Ann Kristin Mythe Kristiansen Kongsvinger Sportsskyttere 5 0 2 2 2 0 6 0 2 0 1 19 D 0

Klasse U14 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Åse Trones Jørve Ringerike Pistolklubb 3 4 3 0 4 5 4 0 2 5 3 30 D 66
2 Håkon Moen Haugerud Bodung PK 2 2 3 3 2 2 2 0 6 4 26 D 0



Stevne: 1G Grovfelt
Dato/tid: 21.05.2017 0000
Maks poengsum: 106
Deltakere: 37
Startkontingent: 100,00
Premieandel: 33,00
Til bestemann: 3,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Thomas Haugland Svelvik Sportsskyttere 8 9 11 12 12 12 12 10 7 12 23 105 A G 119
2 Frank Lien M Ringerike Pistolklubb 9 9 11 12 12 12 12 10 7 10 23 104 A G 79
3 Bjørn Johan Mariboe Ringerike Pistolklubb 9 9 11 12 12 12 10 10 7 12 20 104 A G 33
4 Stine Klausen Enebakk Pistolklubb 9 9 11 12 12 10 12 8 7 12 22 102 B S 0
5 Mikkel Bast M Aron SK 9 9 11 12 10 10 12 10 7 12 21 102 B S 0
6 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 9 4 9 2 6 2 12 7 6 12 18 69 D 0
7 Morten Lundsrud Asker Skyteklubb 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0

Klasse B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Petter Kleiven LOP 9 9 11 12 12 12 12 10 7 12 19 106 A G 243*
2 Vidar Flesvik Nesbyen PK 9 9 11 12 10 12 12 8 7 12 21 102 B S 89
3 Thomas Kongsvik Asker Skyteklubb 9 7 11 12 12 8 12 9 6 8 14 94 B S 43
4 Svein Nesje Oslo PK 7 9 11 9 12 10 12 6 6 12 13 94 B S 0
5 Nils Sperle M Nedre Eiker Pistolklubb 7 6 9 10 12 12 12 9 6 8 16 91 B S 0
6 Lauritz Torjul OKTS - Oslo Kom. 9 8 11 10 12 6 10 9 6 6 11 87 C B 0
7 Rune B Ålien Nesbyen PK 5 9 8 6 10 10 6 8 6 10 9 78 D 0
8 Yngve Kristiansen Lillestrøm & Omegn PK 0 4 6 6 11 6 8 4 6 6 4 57 D 0

Klasse C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Anders Kortgård M Oppegård Sl 9 6 11 10 12 6 8 10 7 8 14 87 C B 66
2 Kjell Bergflødt Røyken & Hurum PK 8 8 11 6 12 8 10 4 4 2 9 73 D 0

Klasse D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Bjarne Pålrud M Nore & Uvdal PK 9 9 11 10 12 12 10 10 7 12 10 102 B S 185
2 Kim-Ove Elingsen Asker PK 9 9 11 12 12 9 12 7 7 10 14 98 B S 157
3 Erik Storhaug Nesbyen PK 5 7 11 10 12 12 10 8 7 10 11 92 B S 101
4 Thomas Wold Oslo Sporveiers SL 9 6 7 10 12 8 10 10 7 8 13 87 C B 78
5 Are Tysnes M Bærum Pistolklubb 9 8 3 4 12 8 10 7 6 10 10 77 D 61
6 Terje Manfred Teigen Arnesen Aron SK 5 4 7 10 12 8 6 8 7 8 5 75 D 43
7 Harald Feragen M Aron SK 7 6 9 6 10 6 12 5 3 7 8 71 D 36
8 Randi Halland K Nore & Uvdal PK 7 2 7 12 12 8 12 6 5 0 8 71 D 0
9 Håkon Glenne Bærum Pistolklubb 9 3 11 8 8 7 8 5 4 6 10 69 D 0
10 Geir Kåre Flo Ringerike Pistolklubb 8 7 2 10 10 8 5 8 5 6 9 69 D 0
11 Einar Bakke Stor Oslo Skytterklubb 6 4 8 8 11 6 6 7 6 7 2 69 D 0
12 Kristin Hartmann Asker PK 4 4 7 4 12 5 8 5 6 4 4 59 D 0
13 Zembruski Lukasz Ringerike Pistolklubb 4 5 7 7 6 3 9 6 4 6 5 57 D 0
14 Jan Erik Løken M Nesbyen PK 5 5 6 4 7 10 9 2 4 4 9 56 D 0
15 Odd Rognstad M Nesbyen PK 6 2 2 4 4 8 6 8 6 6 8 52 D 0
16 Truls Martin Buseth Nesbyen PK 6 2 4 4 7 2 10 5 5 4 4 49 D 0
17 Norbert Zembrzuski Ringerike Pistolklubb 7 2 4 0 6 6 4 4 7 6 4 46 D 0
18 Jan Olaf Sandvik Kongsberg PK 6 0 6 6 2 6 2 8 5 4 3 45 D 0
19 Ian Sheldrake LENA SS 9 5 2 6 4 0 4 2 5 4 41 D 0
20 Tony Kvandahl Nedre Eiker Pistolklubb 5 3 2 4 6 7 5 2 3 2 3 39 D 0



Stevne: 1M Milfelt
Dato/tid: 21.05.2017 0000
Maks poengsum: 106
Deltakere: 89
Startkontingent: 100,00
Premieandel: 33,00
Til bestemann: 3,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Terje Storholt M Oslo PK 9 7 11 12 12 12 10 10 7 12 18 102 A G 432*
2 Lars Petter Mostad Oslo PK 7 8 11 10 12 12 12 10 7 12 16 101 A G 139
3 Frank Lien Ringerike Pistolklubb 9 7 11 12 12 11 10 10 7 10 17 99 A G 83
4 Thomas Haugland Svelvik Sportsskyttere 9 9 11 12 12 8 12 9 7 10 12 99 A G 63
5 Jørn Aasland OKTS - Oslo Kom. 9 8 11 12 12 12 10 6 7 8 12 95 B S 46
6 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 9 8 9 12 12 12 12 8 6 4 12 92 B S 33
7 Morten Støen M Bærum Pistolklubb 7 9 9 12 12 12 12 8 7 2 15 90 B S 0
8 Lars Peter Wilson Asker PK 9 3 11 12 10 12 8 10 7 8 13 90 B S 0
9 Knut Egil Bakke Brummundal Pistolklubb 6 2 11 12 12 12 10 7 7 10 17 89 B S 0
10 Per Johannessen Nedre Eiker Pistolklubb 9 7 11 10 10 8 12 8 7 6 10 88 B S 0
11 Knut Harald Graven M OKTS - Oslo Kom. 7 6 10 8 12 10 8 7 6 12 12 86 C B 0
12 Svein Nesje Oslo PK 9 3 11 9 12 12 8 9 7 4 10 84 C B 0
13 Arild Waage Oslo Sportsskyttere 7 6 9 10 11 10 12 1 7 8 12 81 C B 0
14 Luca Piciaccia Asker PK 7 2 10 10 10 10 10 7 6 6 9 78 C B 0
15 Tor Amundsen Enebakk Pistolklubb 9 8 5 8 8 8 8 7 7 8 9 76 D 0
16 Jon Gustavsen Nedre Eiker Pistolklubb 9 5 8 0 12 10 3 4 6 2 5 59 D 0

Klasse B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Yngve Kristiansen Lillestrøm & Omegn PK 9 8 11 10 12 12 11 7 7 10 11 97 B S 158
2 Petter Kleiven LOP 9 8 7 12 12 12 10 10 7 8 20 95 B S 132
3 Marius Torgersen Stor Oslo Skytterklubb 9 7 11 12 8 12 12 10 7 6 17 94 B S 76
4 Bjørn Johan Mariboe Ringerike Pistolklubb 9 2 10 10 12 12 12 8 7 10 18 92 B S 56
5 Jørgen Ringstad Nore & Uvdal PK 9 8 11 12 12 8 10 5 7 10 11 92 B S 40
6 Tom Strøm M Zero PK 9 6 11 10 12 10 12 4 7 9 9 90 B S 0
7 Jørgen Semsøy Asker Skyteklubb 9 8 7 10 12 12 10 6 6 9 15 89 B S 0
8 Thomas K. Granerud Oppegård Sl 9 8 8 12 12 12 12 5 7 2 10 87 B S 0
9 Kjetil Borgflødt Røyken & Hurum PK 9 7 9 8 10 10 12 6 4 10 13 85 C B 0
10 Morten Hartmann Asker PK 9 6 8 10 10 10 8 7 7 8 8 83 C B 0
11 Marius Haugerud Bodung PK 9 6 6 10 10 6 10 5 6 6 10 74 D 0
12 Roar Olsen Bærum Pistolklubb 8 4 6 12 5 10 4 8 7 9 10 73 D 0
13 Olav Handeland Oslo Sportsskyttere 4 4 7 8 10 10 10 2 6 6 7 67 D 0
14 Linda Størdal Enebakk Pistolklubb 9 6 9 6 10 4 5 4 7 2 8 62 D 0

Klasse C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Kjell Diesen Eidsvoll Pistolklubb 9 4 11 10 10 10 10 4 5 10 10 83 C B 152
2 Per-Øivind Berg Asker Skyteklubb 9 8 9 8 10 10 12 4 7 4 9 81 C B 125
3 Kenneth Arnesen Bærum Pistolklubb 9 6 9 10 12 8 6 5 7 8 6 80 C B 69
4 Christian Aaskog Nore & Uvdal PK 6 4 9 10 10 12 9 2 7 8 10 77 C B 50
5 Håkon Glenne Bærum Pistolklubb 9 5 9 12 12 10 8 5 5 2 10 77 C B 0
6 Venke Krangnes Oslo Sportsskyttere 9 5 11 6 10 8 9 7 6 6 9 77 C B 0
7 Tom Granerud M Oppegård Sl 7 8 9 10 10 12 8 0 7 4 8 75 D 0
8 Thorleif Haug Norske Offiserers Pistolklubb 6 4 8 10 10 12 6 6 6 6 11 74 D 0
9 Kjell Jørund Johannesen OKTS - Oslo Kom. 7 5 7 7 10 7 7 7 7 8 5 72 D 0
10 Anders Kortgård M Oppegård Sl 5 5 7 8 10 8 7 4 6 3 5 63 D 0
11 Eva Kanningrud Brummundal Pistolklubb 7 4 9 8 7 6 4 3 4 3 3 55 D 0
12 Jan Olaf Sandvik Kongsberg PK 6 3 8 12 4 4 5 3 4 4 7 53 D 0

Klasse D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Tor Egil Hannestad Brummundal Pistolklubb 9 3 8 10 8 10 10 8 6 9 12 81 C B 274
2 Dagfinn Bræto Nesbyen PK 9 6 11 12 12 9 6 4 7 2 12 78 C B 241
3 Ole Martin Jørve Ringerike Pistolklubb 9 7 11 4 10 8 10 6 5 8 7 78 C B 168
4 Kent A. Vigdeil Bodung PK 9 2 11 12 8 10 10 3 7 5 10 77 C B 142
5 Silvia Delzotto Asker PK 9 6 10 6 4 12 10 7 7 4 12 75 D 118
6 Harald Feragen M Aron SK 6 5 8 12 12 7 8 4 7 4 9 73 D 91
7 Gjermund Malmo M Nedre Eiker Pistolklubb 7 2 10 10 11 8 10 5 4 4 10 71 D 81
8 Trygve Hagness Nedre Eiker Pistolklubb 7 7 8 6 6 10 8 3 7 9 4 71 D 71
9 Morten Lundsrud Asker Skyteklubb 5 6 2 6 12 11 12 5 5 4 7 68 D 58
10 Ole-Martin Kristoffersen Farris 7 5 5 9 7 10 10 7 7 0 5 67 D 54
11 Ian Sheldrake LENA SS 5 4 6 8 10 12 8 5 6 2 7 66 D 51
12 Espen Halvorsen Farris 5 2 8 10 8 4 10 5 3 10 5 65 D 48
13 Are Tysnes M Bærum Pistolklubb 7 3 5 8 6 6 12 4 4 6 8 61 D 44
14 Kjell Suther Halden PK 9 6 10 4 10 7 6 2 5 2 3 61 D 40
15 Ove Dahl M Bærum Pistolklubb 7 0 8 4 8 4 8 6 7 8 7 60 D 37
16 Eivind Johnsen Ulvin Oslo Sportsskyttere 6 2 5 6 10 8 5 6 6 6 6 60 D 34
17 Einar Bakke Stor Oslo Skytterklubb 8 6 8 8 6 4 6 3 5 6 3 60 D 0
18 Nils Oddvar Midtun M Ringerike Pistolklubb 5 8 10 6 9 6 4 5 4 2 6 59 D 0
19 Truls Martin Buseth Nesbyen PK 4 4 7 6 6 8 8 5 6 4 5 58 D 0
20 Yngve Holst Johansen Nedre Eiker Pistolklubb 8 2 9 6 7 4 8 5 7 2 4 58 D 0
21 Roger Forsbakk Nedre Eiker Pistolklubb 5 4 6 8 6 6 5 3 4 10 7 57 D 0
22 Sunniva Gaasemyr Stor Oslo Skytterklubb 9 0 7 8 10 7 4 2 5 5 6 57 D 0
23 Jan Wiik Aron SK 5 4 6 10 10 8 0 6 6 2 3 57 D 0
24 Stephan Schwarzer Gjøvik Pistolklubb 7 0 4 6 8 10 7 2 7 5 11 56 D 0
25 Kjell-Harry Edvardsen Ringerike Pistolklubb 6 4 3 3 8 8 7 6 5 6 6 56 D 0
26 Gjermund Nygardseter Kongsvinger Sportsskyttere 7 2 5 8 8 5 9 2 5 4 9 55 D 0
27 Tim Steve Gylterud Kongsvinger Sportsskyttere 9 5 5 4 6 5 0 6 5 10 6 55 D 0
28 Johnny Steen Asker PK 0 4 6 8 8 4 7 4 7 6 6 54 D 0
29 Andre Schipmann Ringerike Pistolklubb 6 7 5 4 10 6 4 3 6 3 3 54 D 0
30 Lars Jørve Ringerike Pistolklubb 5 4 2 4 8 6 6 6 6 6 6 53 D 0
31 Harald Skarset M Nedre Eiker Pistolklubb 4 4 6 6 8 6 8 4 3 4 4 53 D 0
32 Ove Christian Jakobsen Svelvik Sportsskyttere 8 6 8 6 2 4 6 4 4 4 6 52 D 0
33 Kristin Thune OKTS - Oslo Kom. 5 4 8 4 10 4 0 6 7 4 3 52 D 0
34 Amund Berger M Ringerike Pistolklubb 6 0 8 4 2 8 8 5 3 6 5 50 D 0
35 Thomas S. Nilsen Halden PK 6 2 6 7 6 4 4 6 4 2 5 47 D 0
36 Norbert Zembrzuski Ringerike Pistolklubb 8 7 4 6 10 2 2 4 2 2 5 47 D 0
37 Per Høgevold Bærum Pistolklubb 6 6 5 2 8 2 7 2 5 3 9 46 D 0
38 Kjell Holestøl Norske Offiserers Pistolklubb 7 4 6 4 10 2 8 0 5 0 5 46 D 0
39 Geir Kåre Flo Ringerike Pistolklubb 6 4 6 4 7 4 2 4 0 5 3 42 D 0
40 Zembruski Lukasz Ringerike Pistolklubb 3 2 6 0 8 8 6 3 4 0 4 40 D 0
41 Per Jacobsen Ringerike Pistolklubb 5 0 2 6 4 8 0 0 5 6 5 36 D 0
42 Iver Jørve Ringerike Pistolklubb 2 0 2 2 4 5 11 2 5 0 3 33 D 0
43 Liv Kavli Oslo PK 4 4 0 4 2 6 0 2 0 7 4 29 D 0
44 Svein Slettebakken Ringerike Pistolklubb 3 2 0 8 2 2 3 3 2 2 2 27 D 0
45 Erling-Andre Bergan Nygaard Ringerike Pistolklubb 3 0 0 2 6 3 0 2 5 5 26 D 0
46 Anita Nodland Dokka PK 6 2 2 2 2 0 0 0 0 0 3 14 D 0
47 Tove Hansen K Ringerike Pistolklubb 0 2 0 0 2 0 0 0 0 4 8 D 0



Stevne: 1R Revolverfelt
Dato/tid: 21.05.2017 0000
Maks poengsum: 106
Deltakere: 77
Startkontingent: 100,00
Premieandel: 33,00
Til bestemann: 3,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Lars Peter Wilson Asker PK 9 9 11 12 12 12 12 10 7 12 20 106 A G 389*
2 Terje Storholt M Oslo PK 7 7 11 12 12 12 12 10 7 12 19 102 B S 132
3 Petter Kleiven LOP 9 9 11 12 12 10 12 10 7 10 19 102 B S 76
4 Morten Støen M Bærum Pistolklubb 9 5 11 12 12 12 12 10 7 10 19 100 B S 56
5 Bjørn Johannessen Nedre Eiker Pistolklubb 9 7 11 10 12 12 12 8 7 10 23 98 B S 40
6 Petter Berg M Aron SK 6 6 11 12 12 12 12 8 7 12 15 98 B S 0
7 Alexander Tangen Svelvik Sportsskyttere 8 6 11 10 12 12 10 9 7 12 18 97 B S 0
8 Tom Cato Karlsen Røyken & Hurum PK 9 6 11 10 12 12 10 7 7 10 17 94 B S 0
9 Tom Granerud M Oppegård Sl 9 8 9 12 12 12 8 7 6 8 11 91 B S 0
10 Kim-Ove Elingsen Asker PK 9 7 11 12 4 12 12 8 7 8 9 90 C B 0
11 Knut Skotterud M NOP Dal 9 6 9 8 10 10 12 8 7 6 15 85 C B 0
12 Terje Mile Asker Skyteklubb 9 5 11 12 10 8 8 6 7 9 9 85 C B 0
13 Stine Klausen Enebakk Pistolklubb 9 2 11 12 8 10 8 8 6 6 18 80 C B 0
14 Thomas Kongsvik Asker Skyteklubb 5 8 11 10 12 6 10 3 7 6 10 78 D 0

Klasse B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Arild Brattrud Dokka PK 9 8 9 10 12 12 12 10 7 12 13 101 B S 178
2 Thomas K. Granerud Oppegård Sl 7 7 11 12 12 8 12 10 7 10 13 96 B S 152
3 Harald Skarset M Nedre Eiker Pistolklubb 9 4 8 12 12 12 12 8 5 10 10 92 B S 96
4 Olav Handeland Oslo Sportsskyttere 8 6 11 12 10 10 12 5 6 8 11 88 C B 73
5 Knut Harald Graven M OKTS - Oslo Kom. 9 7 9 10 12 12 8 7 7 6 11 87 C B 56
6 Tom Strøm M Zero PK 9 6 11 12 10 8 8 8 7 7 9 86 C B 40
7 Bjørn Johan Mariboe Ringerike Pistolklubb 9 6 10 10 12 8 10 8 7 6 9 86 C B 33
8 Rune B Ålien Nesbyen PK 9 9 10 10 8 8 10 6 7 8 5 85 C B 0
9 Hans Jørgen Aslaksen Andebu Pistollag 7 6 8 10 10 12 10 4 7 10 16 84 C B 0
10 Jørgen Ringstad Nore & Uvdal PK 9 2 11 10 12 10 8 5 7 10 15 84 C B 0
11 Ivar Årnes Oslo Sportsskyttere 9 4 8 10 12 10 12 6 7 6 13 84 C B 0
12 Linda Størdal Enebakk Pistolklubb 9 9 7 8 12 12 6 6 7 8 11 84 C B 0
13 Morten Hartmann Asker PK 8 9 10 12 12 10 12 2 7 2 11 84 C B 0
14 Ole R. Paulsen Oslo PK 9 7 9 10 11 6 10 7 7 6 13 82 C B 0
15 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 9 7 11 6 12 8 10 3 6 6 13 78 D 0
16 Lars Petter Mostad Oslo PK 8 5 10 8 11 10 10 2 6 8 10 78 D 0
17 Kjell Diesen Eidsvoll Pistolklubb 7 5 11 0 10 10 10 6 7 10 18 76 D 0
18 Thomas Wold Oslo Sporveiers SL 7 7 11 2 12 10 6 5 6 10 8 76 D 0
19 Paul Håkon Endresen M Bærum Pistolklubb 9 5 0 12 10 0 4 1 6 4 8 51 D 0

Klasse C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Jørgen Semsøy Asker Skyteklubb 9 7 11 10 12 10 12 6 7 8 19 92 B S 145
2 Christian Aaskog Nore & Uvdal PK 9 4 11 12 10 12 12 4 6 8 19 88 C B 116
3 Ove Dahl M Bærum Pistolklubb 7 7 11 12 10 10 10 6 6 9 11 88 C B 61
4 Hans Kr. Bendixby M Bærum Pistolklubb 9 8 9 10 12 8 8 3 7 8 10 82 C B 41
5 Kåre Andersen Ringerike Pistolklubb 7 5 9 8 8 10 10 5 6 7 7 75 D 0
6 Anders Kortgård M Oppegård Sl 9 3 10 10 10 4 12 7 4 6 6 75 D 0
7 Kjell Jørund Johannesen OKTS - Oslo Kom. 8 7 11 9 6 9 7 6 6 4 8 73 D 0
8 Thorleif Haug Norske Offiserers Pistolklubb 9 6 9 8 10 8 9 4 5 2 5 70 D 0
9 Lauritz Torjul OKTS - Oslo Kom. 9 2 7 6 10 10 8 2 6 6 1 66 D 0
10 Dag Ståle Strømstad Kongsvinger Sportsskyttere 5 7 4 4 7 9 10 3 6 2 8 57 D 0
11 Lars Henrik Egeberg Asker Skyteklubb 7 4 6 10 6 2 6 2 5 8 5 56 D 0

Klasse D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Jan Aage Ruud Ski Pistolklubb 9 9 11 10 12 8 8 6 7 8 12 88 C B 226
2 Terje Manfred Teigen Arnesen Aron SK 7 8 11 10 8 8 12 7 6 6 9 83 C B 196
3 Silvia Delzotto Asker PK 9 3 11 9 12 12 10 4 6 6 7 82 C B 135
4 Geir Kåre Flo Ringerike Pistolklubb 8 2 11 10 10 10 8 4 7 12 5 82 C B 109
5 Vidar Flesvik Nesbyen PK 8 8 8 10 8 8 10 8 4 8 11 80 C B 89
6 Erik Storhaug Nesbyen PK 0 5 8 10 12 10 10 9 6 10 10 80 C B 69
7 Per-Øivind Berg Asker Skyteklubb 6 7 8 10 10 12 10 5 7 4 7 79 D 63
8 Haakon Sperle M Nedre Eiker Pistolklubb 7 7 11 11 8 10 9 4 6 5 9 78 D 54
9 Jørgen Flesvik Nesbyen PK 7 5 8 10 12 7 10 4 7 6 7 76 D 41
10 Kristin Hartmann Asker PK 9 4 11 10 8 8 8 7 6 2 7 73 D 38
11 Gjermund Malmo M Nedre Eiker Pistolklubb 9 2 8 10 6 10 10 5 5 4 10 69 D 35
12 Kjell Suther Halden PK 4 9 7 6 12 10 6 6 7 2 2 69 D 0
13 Jan-Erik Løken Nesbyen PK 8 6 6 8 8 6 9 3 4 9 8 67 D 0
14 Ole Martin Jørve Ringerike Pistolklubb 8 2 8 8 6 8 8 6 3 8 11 65 D 0
15 Henrik Coucheron Ringerike Pistolklubb 6 6 6 8 12 8 8 3 6 2 2 65 D 0
16 Roger Forsbakk Nedre Eiker Pistolklubb 8 2 8 8 10 8 5 7 6 2 8 64 D 0
17 Luca Piciaccia Asker PK 8 2 11 10 6 6 6 6 6 2 11 63 D 0
18 Roar Olsen Bærum Pistolklubb 2 6 8 0 9 6 8 7 7 10 8 63 D 0
19 Tim Steve Gylterud Kongsvinger Sportsskyttere 5 2 11 8 8 4 10 4 7 4 4 63 D 0
20 Thomas Løvstad Modum PK 6 7 9 8 4 4 9 7 4 4 7 62 D 0
21 Dagfinn Bræto Nesbyen PK 9 6 4 4 6 8 8 4 5 6 8 60 D 0
22 Jon Gustavsen Nedre Eiker Pistolklubb 3 7 7 8 6 9 9 3 3 5 4 60 D 0
23 Gjermund Nygardseter Kongsvinger Sportsskyttere 4 5 10 6 6 6 2 6 5 7 8 57 D 0
24 Liss-Heidi Olsen Bodung PK 5 6 6 10 6 6 8 2 4 4 4 57 D 0
25 Odd Rognstad M Nesbyen PK 5 4 11 4 6 8 4 4 4 5 5 55 D 0
26 Per Høgevold Bærum Pistolklubb 7 4 4 4 8 6 6 4 5 4 2 52 D 0
27 Aina I. Thune OKTS - Oslo Kom. 2 2 4 2 7 6 8 6 6 8 2 51 D 0
28 Thomas S. Nilsen Halden PK 4 0 6 4 9 6 5 7 6 4 2 51 D 0
29 Aleksander Steingrimsen Ringerike Pistolklubb 0 7 8 4 7 7 6 7 4 0 5 50 D 0
30 Kent Harald Bråthen Modum PK 5 8 3 4 8 6 4 5 3 4 4 50 D 0
31 Kristin Thune OKTS - Oslo Kom. 6 2 6 5 7 5 9 0 4 2 3 46 D 0
32 Henrik Michaelsen Kongsvinger Sportsskyttere 4 6 2 6 6 2 6 5 7 0 1 44 D 0

Klasse U14 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Håkon Moen Haugerud Bodung PK 2 2 0 2 2 0 6 2 2 0 18 D 33



Stevne: 1SM1 Spesialfelt, Magnum 1
Dato/tid: 21.05.2017 0000
Maks poengsum: 91
Deltakere: 33
Startkontingent: 100,00
Premieandel: 33,00
Til bestemann: 3,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Tom Cato Karlsen Røyken & Hurum PK 8 7 10 10 10 10 10 9 6 10 17 90 - - 330*
2 Morten Hartmann Asker PK 8 8 10 10 10 10 10 9 6 8 9 89 - - 201
3 Petter Berg M Aron SK 8 6 8 10 10 10 10 9 6 10 21 87 - - 139
4 Lars Peter Wilson Asker PK 6 6 10 10 10 10 10 9 6 10 16 87 - - 112
5 Ivar Årnes Oslo Sportsskyttere 8 7 8 10 10 10 9 9 6 10 13 87 - - 92
6 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 8 8 10 10 8 10 10 5 6 10 12 85 - - 73
7 Arild Waage Oslo Sportsskyttere 7 6 10 10 10 10 10 9 6 6 7 84 - - 66
8 Jan- Alex Øhre Tønsberg og Omegn Pistolklubb 8 6 10 10 10 10 10 7 4 8 13 83 - - 56
9 Jørgen Semsøy Asker Skyteklubb 8 6 10 10 8 10 10 7 5 8 12 82 - - 43
10 Håvard Todal OKTS - Oslo Kom. 8 8 8 10 8 10 8 4 6 10 11 80 - - 40
11 Steinar Glader Bodung PK 8 7 8 6 8 8 10 9 6 8 13 78 - - 36
12 Hans Jørgen Aslaksen Andebu Pistollag 8 6 6 10 10 8 10 7 3 10 9 78 - - 0
13 Mikkel Bast M Aron SK 7 8 6 6 10 10 10 8 6 6 10 77 - - 0
14 Terje Manfred Teigen Arnesen Aron SK 8 2 10 6 10 8 8 9 6 10 5 77 - - 0
15 Kent A. Vigdeil Bodung PK 5 8 10 6 10 8 6 6 5 10 10 74 - - 0
16 Kjetil Borgflødt Røyken & Hurum PK 8 4 10 4 6 10 10 7 6 8 16 73 - - 0
17 Rune B Ålien Nesbyen PK 8 7 8 8 6 6 6 8 6 10 6 73 - - 0
18 Thomas Kongsvik Asker Skyteklubb 8 3 4 6 8 10 8 9 6 10 12 72 - - 0
19 Jan Olaf Sandvik Kongsberg PK 7 7 8 8 4 10 6 8 4 10 7 72 - - 0
20 Jørgen Flesvik Nesbyen PK 6 6 8 8 6 10 8 6 6 8 6 72 - - 0
21 Stephan Schwarzer Gjøvik Pistolklubb 5 7 4 4 10 9 8 9 4 10 8 70 - - 0
22 Einar Bakke Stor Oslo Skytterklubb 7 6 4 10 9 8 6 9 5 6 4 70 - - 0
23 Geir Kåre Flo Ringerike Pistolklubb 6 4 8 2 10 6 7 4 5 8 4 60 - - 0
24 Torben Finn Jørgensen M Aron SK 4 2 6 4 6 10 8 5 6 8 7 59 - - 0
25 Bjørn Lauritzen Bodung PK 5 7 4 8 4 7 4 6 6 8 3 59 - - 0
26 Lars Jørve Ringerike Pistolklubb 6 2 5 5 8 8 6 4 5 9 5 58 - - 0
27 Kjell-Harry Edvardsen Ringerike Pistolklubb 4 4 7 6 8 7 8 5 2 6 6 57 - - 0
28 Hans Brataas Mysen PL 5 8 6 2 6 6 4 6 6 4 3 53 - - 0
29 Stian Brataas Bodung PK 5 0 4 6 5 4 9 5 6 8 3 52 - - 0
30 Per-Øivind Berg Asker Skyteklubb 6 6 2 2 6 4 6 7 5 8 3 52 - - 0
31 Kåre Andersen Ringerike Pistolklubb 6 2 4 4 7 6 4 7 5 4 6 49 - - 0
32 Lars Henrik Egeberg Asker Skyteklubb 6 2 0 4 6 5 4 4 5 2 1 38 - - 0
33 Kristin Hartmann Asker PK 4 2 0 4 3 4 2 4 4 2 1 29 - - 0



Stevne: 1SM2 Spesialfelt, Magnum 2
Dato/tid: 21.05.2017 0000
Maks poengsum: 91
Deltakere: 16
Startkontingent: 100,00
Premieandel: 33,00
Til bestemann: 3,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Frank Lien Ringerike Pistolklubb 8 8 8 10 10 10 10 9 6 10 18 89 - - 213*
2 Lars Peter Wilson Asker PK 8 8 10 10 10 10 10 7 6 8 17 87 - - 139
3 Tom Granerud M Oppegård Sl 7 7 10 10 10 6 10 9 6 10 13 85 - - 83
4 Hans Brataas Mysen PL 8 7 8 10 8 8 10 10 5 10 12 84 - - 63
5 Jan- Alex Øhre Tønsberg og Omegn Pistolklubb 8 5 8 8 10 10 10 9 5 10 17 83 - - 46
6 Håvard Todal OKTS - Oslo Kom. 7 7 8 10 8 10 7 9 6 10 13 82 - - 33
7 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 8 8 8 8 8 4 8 10 6 10 17 78 - - 0
8 Rune B Ålien Nesbyen PK 7 4 8 6 10 10 9 9 6 8 10 77 - - 0
9 Nina Jeanette Leikivaara Asker Skyteklubb 7 7 8 6 6 10 9 7 6 8 13 74 - - 0
10 Hans Jørgen Aslaksen Andebu Pistollag 5 7 10 6 7 8 9 6 4 10 9 72 - - 0
11 Thomas K. Granerud Oppegård Sl 6 7 6 4 10 8 6 6 6 8 6 67 - - 0
12 Bjørn-Vidar Lauritzen Bodung PK 8 4 10 6 6 6 6 6 5 7 7 64 - - 0
13 Morten Hartmann Asker PK 6 3 4 8 10 8 8 4 6 6 10 63 - - 0
14 Jørgen Semsøy Asker Skyteklubb 8 5 2 4 4 6 10 5 6 6 5 56 - - 0
15 Bjørn Lauritzen Bodung PK 5 3 6 8 8 3 8 0 3 4 1 48 - - 0
16 Kjell-Harry Edvardsen Ringerike Pistolklubb 3 0 0 5 6 3 5 5 3 6 3 36 - - 0



Stevne: 1SP Spesialfelt, Pistol
Dato/tid: 21.05.2017 0000
Maks poengsum: 91
Deltakere: 42
Startkontingent: 100,00
Premieandel: 33,00
Til bestemann: 3,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Aleksander Tangen Svelvik Sportsskyttere 8 8 10 10 10 10 10 9 6 8 12 89 - - 377*
2 Bjørn Johannessen Nedre Eiker Pistolklubb 8 7 10 8 10 10 10 8 6 10 19 87 - - 221
3 Knut Skotterud M NOP Dal 8 6 10 10 10 10 10 8 5 10 11 87 - - 152
4 Richard Aaserud Ringerike Pistolklubb 8 7 10 10 10 10 10 7 6 8 13 86 - - 125
5 Anders Gunbjørnsen Ringerike Pistolklubb 8 8 8 10 9 10 10 8 6 9 5 86 - - 106
6 Frank Lien M Ringerike Pistolklubb 6 8 6 10 10 9 10 9 6 10 10 84 - - 83
7 Mikkel Bast M Aron SK 8 7 10 10 10 10 10 4 6 8 17 83 - - 73
8 Petter Berg M Aron SK 8 7 10 10 10 10 10 4 6 8 16 83 - - 63
9 Kent A. Vigdeil Bodung PK 8 7 10 8 9 10 10 9 6 6 15 83 - - 50
10 Cato Brekke Hokksund PK 8 6 10 8 10 8 10 6 6 10 8 82 - - 46
11 Bjørn Johan Mariboe Ringerike Pistolklubb 8 7 10 10 10 10 10 4 6 6 18 81 - - 43
12 Stian Brataas Bodung PK 8 2 10 10 10 8 10 4 6 10 9 78 - - 40
13 Tor Amundsen Enebakk Pistolklubb 8 6 10 10 8 10 8 5 6 6 16 77 - - 36
14 Stian Kristoffersen Modum PK 8 5 6 10 10 10 10 6 6 6 9 77 - - 33
15 Per Johannessen Nedre Eiker Pistolklubb 6 5 10 8 10 8 8 9 6 6 11 76 - - 0
16 Marius Haugerud Bodung PK 6 6 10 10 10 10 4 7 6 6 12 75 - - 0
17 Linda Størdal Enebakk Pistolklubb 8 8 6 10 10 6 10 7 4 6 9 75 - - 0
18 Morten Eriksen Aron SK 8 6 6 10 8 8 10 5 6 7 11 74 - - 0
19 Steinar Glader Bodung PK 8 5 6 8 10 8 10 7 6 4 11 72 - - 0
20 Dag Ståle Strømstad Kongsvinger Sportsskyttere 8 4 8 8 10 10 9 5 6 4 6 72 - - 0
21 Espen Halvorsen Farris 6 2 10 6 10 4 10 7 6 8 7 69 - - 0
22 Perti Portimo Brummundal Pistolklubb 5 8 8 6 8 8 10 5 5 4 3 67 - - 0
23 Jørn Aasland OKTS - Oslo Kom. 6 5 8 8 10 8 8 4 6 2 7 65 - - 0
24 Ståle Harang Brummundal Pistolklubb 8 7 8 6 6 8 6 2 6 8 5 65 - - 0
25 Terje Mile Asker Skyteklubb 8 5 8 6 10 4 8 5 4 6 7 64 - - 0
26 Jan Wiik Aron SK 8 6 2 10 8 8 10 2 5 2 12 61 - - 0
27 Unni Ramsvik Halvorsen Farris 4 6 6 10 8 4 8 6 0 9 3 61 - - 0
28 Yngve Kristiansen Lillestrøm & Omegn PK 6 4 4 10 10 8 9 3 6 0 7 60 - - 0
29 Marius Torgersen Stor Oslo Skytterklubb 5 5 5 6 9 6 7 6 6 3 13 58 - - 0
30 Thomas S. Nilsen Halden PK 6 0 10 6 8 8 9 3 5 2 5 57 - - 0
31 Henrik Michaelsen Kongsvinger Sportsskyttere 7 6 4 8 6 8 2 2 6 8 4 57 - - 0
32 Bjarne Pålrud Nore & Uvdal PK 6 5 2 4 7 4 6 6 5 6 3 51 - - 0
33 Randi Halland K Nore & Uvdal PK 2 4 8 10 4 4 7 3 6 3 51 - - 0
34 Gjermund Malmo M Nedre Eiker Pistolklubb 0 4 8 6 10 4 8 3 3 4 3 50 - - 0
35 Even T. Tungen Ringerike Pistolklubb 4 4 4 4 3 7 8 4 6 2 46 - - 0
36 Arill Bratterud Dokka PK 0 2 6 6 10 4 4 3 5 4 9 44 - - 0
37 Jan Chr. Fjeld Ringerike Pistolklubb 0 5 6 0 8 4 0 2 5 4 34 - - 0
38 Liss-Heidi Olsen Bodung PK 5 2 2 4 2 2 5 2 5 4 2 33 - - 0
39 Ann-Kristin Mytme Kristiansen Kongsvinger Sportsskyttere 6 0 2 2 2 0 0 0 3 2 1 17 - - 0
40 Niury Rojas Acosta Bodung PK 5 0 2 4 4 2 0 0 0 0 17 - - 0

Klasse U14 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Håkon Moen Haugerud Bodung PK 3 4 2 4 0 4 4 2 5 2 1 30 - - 66
2 Åse Trones Jørve Ringerike Pistolklubb 5 4 0 2 4 2 4 0 0 2 1 23 - - 0



Stevne: 1SR Spesialfelt, Revolver
Dato/tid: 21.05.2017 0000
Maks poengsum: 91
Deltakere: 20
Startkontingent: 100,00
Premieandel: 33,00
Til bestemann: 3,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Petter Berg M Aron SK 8 6 10 10 9 10 10 8 6 8 18 85 - - 245*
2 Stian Kristoffersen Modum PK 7 8 10 9 10 10 8 9 6 8 15 85 - - 157
3 Knut Egil Bakke Brummundal Pistolklubb 8 4 10 10 10 10 10 7 5 10 14 84 - - 101
4 Kenneth Arnesen Bærum Pistolklubb 8 7 8 10 10 10 10 2 6 8 9 79 - - 78
5 Nina Jeanette Leikivaara Asker Skyteklubb 8 4 10 8 10 10 10 5 6 7 14 78 - - 61
6 Bjørn Johan Mariboe Ringerike Pistolklubb 8 2 10 8 10 10 10 2 6 8 8 74 - - 43
7 Knut Skotterud M NOP Dal 8 5 10 6 10 10 10 5 6 2 10 72 - - 36
8 Håvard Todal OKTS - Oslo Kom. 8 7 5 6 8 8 8 9 6 6 6 71 - - 0
9 Marius Haugerud Bodung PK 8 3 10 8 8 9 8 7 5 4 7 70 - - 0
10 Cato Brekke Hokksund PK 7 4 4 6 10 8 10 6 7 8 6 70 - - 0
11 Tor Amundsen Enebakk Pistolklubb 8 2 10 6 8 8 10 6 6 4 5 68 - - 0
12 Olav Handeland Oslo Sportsskyttere 6 4 6 8 10 8 6 6 6 8 3 68 - - 0
13 Kjell Jørund Johannesen OKTS - Oslo Kom. 8 7 10 8 10 6 10 0 4 4 9 67 - - 0
14 Jan- Alex Øhre Tønsberg og Omegn Pistolklubb 6 2 8 8 6 6 10 5 5 6 9 62 - - 0
15 Jon Gustavsen Nedre Eiker Pistolklubb 8 6 5 6 6 2 8 2 5 7 6 55 - - 0
16 Bjørn-Vidar Lauritzen Bodung PK 8 2 6 6 6 9 8 2 4 4 6 55 - - 0
17 Tor Egil Hannestad Brummundal Pistolklubb 5 0 2 6 10 8 4 7 5 2 4 49 - - 0
18 Jan Chr. Fjeld Ringerike Pistolklubb 7 4 0 4 8 4 9 0 6 6 2 48 - - 0
19 Aina I. Thune OKTS - Oslo Kom. 2 4 2 2 9 4 5 4 4 4 2 40 - - 0
20 Niury Rojas Acosta Bodung PK 9 2 5 4 0 0 0 2 2 0 1 24 - - 0

Resultatlista er produsert med dataprogram levert av Sandnes PK